Mikołajczyk Antoni (1939-2000) "Akcja Ogień”

  • 3 500 zł

  • Datowanie: 1973 r.
  • sygnatura: sygn. p. d. poniżej fotogramu: "A Mikołajczyk" (tuszem)
  • Technika: fotografia czarno-biała, brom
  • Wymiar: 49,3 x 62,2 cm

napis p. g.: "akcja „ogień” / V BIENNALE FORM PRZESTRZENNYCH – KINOLABORATORIUM / GALERIA EL – ELBLĄG 1973 / ACTION „FIRE” – CINEMALABORATORY, Gallery El – Elbląg 1973";

napis u dołu: "REGISTRATION / MUSEUM OF ART – ŁÓDŹ 1973"