Akcja „Ogień”

ID: 3063

3 500 zł

49,3 x 62,2 cm

fotografia czarno-biała, brom

Sygnatura

sygn. p. d. poniżej fotogramu: "A Mikołajczyk" (tuszem)

Datowanie

1973

napis p. g.: "akcja „ogień” / V BIENNALE FORM PRZESTRZENNYCH – KINOLABORATORIUM / GALERIA EL – ELBLĄG 1973 / ACTION „FIRE” – CINEMALABORATORY, Gallery El – Elbląg 1973"; napis u dołu: "REGISTRATION / MUSEUM OF ART – ŁÓDŹ 1973"