Lebenstein Jan (1930-1999) "Kompozycja – trzy figury"

  • 1 800 zł

  • sygnatura: sygn. i oznaczenie l. d.: "L/b / 100 Lebenstein" (ołówkiem)
  • Technika: litografia barwna/papier
  • Wymiar: 33,2 x 23,8 cm