Kałucki Jerzy (ur. 1931) "Prognose"

  • 4 100 zł

  • Datowanie: 1999 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "J. Kałucki 1999" (ołówkiem)
  • Technika: serigrafia/papier
  • Wymiar: 80,3 x 60 cm

napis u dołu: "serigraphié" (ołówkiem);

oznaczenie egzemplarza l. d.: „Prognose” 8/35 (ołówkiem)