Gruchot Heinz (1918-1994) "Abstrakcja"

  • 11 500 zł

  • Datowanie: 1983
  • Technika: akryl/płótno
  • Wymiar: 115 x 115 cm

napis na blejtramie: "GRUCHOT 21 / 4 / 83"

Kompozycje artysty zaskakują surowością. Minimalizm środków,  podstawowe kolory, proste geometryczne figury - nadają całości ascetyczny wymiar.