Zdziczała Orkiestra
Bożek Kacper (1974-)
ID: 3915
24,7 x 66,2 cm (wym. grafiki)
akwaforta, sucha igła
Sygnatura
sygn. i dat. p.d.: „Kacper Bożek XIV / XXI”
Datowanie
2014
oznaczenie egz. l.d.: „11/100″; napis dolny środek: „Zdziczała Orkiestra”