Bożek Kacper (ur. 1974) "Pastuch Kosmosu"

  • 1 200 zł

  • Datowanie: 2015 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XV / XXI"
  • Technika: akwaforta, akwatinta, sucha igła
  • Wymiar: 49,5 x 81,5 cm (wym. grafiki)

oznaczenie egzemplarza l. d.: "17/100",

napis dolny środek: "PASTUCH KOSMOSU"