Światło III

ID: 3839

64 x 98 cm (wym. grafiki)

akwatinta

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "MBiczak 2015"

Datowanie

2015

oznaczenie egzemplarza l. d.: "11/100"; napis dolny środek: "ŚWIATŁO III"