Autor nierozpoznany "Scena historyczna"

  • 34 500 zł

  • Datowanie: lata 80. XIX w.
  • Technika: olej/płótno
  • Wymiar: 85,5 x 110,5 cm

na odwrocie słabo czytelne pieczątki