Bożek Kacper (ur. 1974) "Oddział Zatruć"

  • 1 200 zł

  • Datowanie: 2014 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XIV / XXI"
  • Technika: akwaforta, mezzotinta, sucha igła
  • Wymiar: 49,6 x 64,5 cm (wym. grafiki)

oznaczenie egzemplarza l. d.: "22/100";

napis u dołu: "ODDZIAŁ ZATRUĆ"